Výročí - vegetariánská restaurace Koza zůstala celá

Půl roku za námi, Vánoce před námi

Je to tak. Ani jsme se nestačili nadechnout a je to šest měsíců co jsme otevřeli naši vegetariánskou restauraci a které nám (snad) dávají právo tak trochu rekapitulovat. Než jsme otevřeli, nevěděli jsme jak moc dobrých a usměvavých lidí v Prostějově existuje. Nebyli jsme si jisti úspěchem. Věděli jsme jen to, že jsme neskutečně dřeli a nad každým detailem přemýšleli. Proto jsme doufali, že to vše naši zákazníci poznají. Že dokážou ohodnotit promyšlenost našeho konceptu stejně jako odlišný přístup k zákazníkovi.

Po otevření jsme se setkali s vřelým uvítáním od prostějovské klientely stejně jako komentářů od “zaručeně erudovaných znalců našeho konceptu” s definicemi typu: “do půl roku zavřou” popř. “nikdo tam nebude chodit”. Vegetariánská restaurace byla v tomto městě nový pojem a mnozí bez znalosti věci nepochopili důležitost jejího vzniku. Je nám moc líto, že jsme tyto samozvané experty zklamali a že se sami nepřiznají, že jejich tlachání nemělo ani smysl ani reálný základ 🙂 Naopak bychom chtěli ujistit naše fanoušky, že jsme v průběhu půl roku byli svědky úžasného posunu ve vnímání našeho podniku z pohledu zákazníků a díky tomu můžeme konstatovat, že každý den překonáváme sami sebe – a to doslova.

Je spousta věcí, kterými Vám děláme radost. Každý recept promýšlíme a předem testujeme. Náš veganský cupcake jsme ladili tři týdny, než jsme byli spokojeni s jeho chutí. A tímto stylem přistupujeme ke každému jídlu. Taktéž u nás můžete uplatnit všechny druhy stravenek a vracíme přesně tolik, kolik se vracet má. Žádné limity. Platíte u nás kartou a neúčtujeme za ně příplatky. Pitná voda a pitný režim patří ke zdravému životnímu stylu a my Vám za vodu neúčtujeme žádné poplatky. Dali jsme již hektolitry vody společně s citrony a jsme rádi, že jsme to mohli udělat. Neodměnili jste naše úsilí “dýškem”? Nevadí – my Vás máme rádi a těšíme se s úsměvem na Vaši další návštěvu. Vážíme si každého zákazníka a snažíme se dávat Vám to najevo. Často Vám nabízíme kávu zdarma nikoliv kvůli tomu, abyste k nám zavítali. Kávu zdarma velmi rádi nabízíme v ty dny, kdy Vás nečeká dobré počasí a my se snažíme přistupovat k businessu pozitivně. Chceme Vám dělat radost a v tom budeme pokračovat.

Dnes (17. listopadu) je den, kdy se naše země v roce 1989 vydala na cestu, kterou si mnozí živě pamatujeme. Z období nesvobody, nemožnosti cestovat a volit si svůj vlastní životní úděl na základě vlastního přístupu jsme se přehoupli do období, které nám dává možnost vidět svět a čerpat nové zkušenosti od těch nejlepších. I díky tomu můžeme dnes být tam kde jsme. Jsme šťastni že žijeme v tuto dobu a v tomto městě.

Každý rok 18.listopadu tedy symbolicky “přepneme” na vánoční režim. Chystáme pro Vás tématickou výzdobu a neochudíme Vás o typické zimní horké nápoje s chutí, kterou znáte jen z těch nejlepších vánočních trhů. Těšíme se na Vás ve vánočně laděné vegetariánské restauraci Koza zůstala celá.

You may also like

One comment

  • Vladimír Buriánek 25. Listopad, 2015  

    Dobrý den,

    jsem moc rád, že se škarohlídi spletli. Měl jsem trocho obavu, jestli se takovýto podnik chytne, protože Prostijováci jsou kapku specifičtí :-). Ale upřímně, čím dál víc lidí (i u nás na Hané) se čím dál víc zajímá o to, co jí a já sám jsem u vás nikdy neměl nic, no by mi nechutnalo. Vaříte skvěle!
    Jen tak dál, držím palce 🙂

Leave a comment